2017 İspanyol Paça Jean Pantolon Modelleri

0
2017 İspanyol Paça Jean Pantolon Modelleri

2017 İspanyol Paça Jean Pantolon Modelleri

 

 

Eskilere döndüğümüzde Yeşilçam dizilerinde çoğunlukla her kadında ve her erkekte İspanyol paça pantolonlar görmek mümkündü. O zamanların modası şimdide tekrar etmekte. Erkekler giymese de kadınlarda sık görülen İspanyol paça pantolonlar oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Eski zamanlarda her çeşit kumaştan rengarenk İspanyol paçalar meşhurdu. Şimdi ise 2017 ispanyol paça jean pantolon modelleri oldukça revaçta.

 

Hem şık bir kombinler tamamlayabileceğiniz, hem de spor bir tarz sergileyeceğiniz ispanyol paça jean pantolonlar, kısa kadınların boy sorunlarını da ortadan kaldırabiliyor. Bol paçası sayesinde topuklu ayakkabı giyebiliyor ve bacak boyunuzu gizli bir şekilde uzun gösterebiliyorsunuz.

 

İspanyol Paça Jean Kombinleri

 

İspanyol paça pantolonlar o kadar hayat kurtarıcı oluyor ki. Hem beyaz sıradan bir tişörtle giyebiliyor, hem de şık bir bluz ile kendinizi gideceğiniz ortama hazırlayabiliyor. Sivri topuklu ayakkabılarla da, mantar topuk ayakkabılarla da rahatlığınıza göre tercihinizi yapabiliyorsunuz. Alt kısmının bol olması sebebiyle ayakkabınızı örtmüş oluyorsunuz. Boy problemi olan kadınlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Yüksek beli, geniş paçası ile ispanyol paça pantolonlar hem uzun hem de zayıf göstermek için bire bir tercih olmalıdır. Kalçayı iyice saran detayı ile de 2017 modasının vazgeçilmez parçası oluyor.

 

Şıklık ve Spor Giyim Bir Pantolonda!

 

Çizgili bir bluz ile ispanyol paça jean pantolon topuklu ayakkabı ve kemeri ile görsel bir şıklık sağlıyor. Omuz detayı olan bir gömlek tercih ettiğinizde, yine ispanyol paça jean pantolonlar imdadınıza yetişiyor ve omuz detayının güzelliği yanı sıra bir de uzun bacaklar elde etmiş oluyorsunuz. Hayvan figürlerinin tişörte işlendiğini varsayalım ve siz tam bir hayvan seversiniz! Bu sevgiyi neden üzerinizde taşımayasınız ki? Bu tişörtü ve ispanyol paça pantolonunuzu giyin ve şık bir kemer yardımıyla bu ikiliyi birleştirin. Gözler sizin üzerinizde olacak.

 

LEAVE A REPLY