7 Günde Sivilcelerden Kurtul ( Sivilce Diyeti)

0
7 Günde Sivilcelerden Kurtul ( Sivilce Diyeti)

      7 Günde Sivilcelerden Kurtul ( Sivilce Diyeti)

 

Sivilce cildimizin fazla yağ üretmesi , ölü hücrelerin dökülmesi , gibi bir çok nedenden oluşan diğer adıyla en küçük çıban (sivilce) dır. Her insanın genellikle ergenlik döneminde olan bireylerin küçük gibi görünse de çok büyük bir problemidir. Bu sebepten dolayı psikolojisi bozulan hatta intihar eden insanlar bulunmaktadır. Ebeveynlerin en büyük şikayeti ise bu nedenden kaynaklanan çocuklarının özgüven eksikliğidir. Sivilce diyeti ile artık sivilcelerimizden 7 günde kurtulabileceksiniz. Bu 7 gün içerisinde bazı şeylerden vazgeçeceksiniz. Adı üzerinde sivilce diyeti aynı zayıflamak için ya da beyaz diş diyeti mantığındadır.

 

7 günde sivilcelerden kurtulmak için beyaz diş diyetinin en önemli maddesi; yüzünüzü günde en az 3 4 defa yıkamanız yüzünüzü temizlemesinin yanında yağını alıp kurutacaktır buda sivilcenin daha hızlı temizlenmesine yardım edecektir ve sivilce çıkmamasına yardım edecektir. Şimdi anlatacağım işlem biraz canınızı yakabilir ama sivilcelerden en kısa sürede kurtulmak için en etkili yöntemlerden biri limondur. Limonu sivilcelerin üstüne süreceksiniz bu işlemi yaptıktan sonra yüzünüzü yıkamanıza gerek olmayacaktır her birkaç saat de bir yüzünüze limonu sürmeniz içinde bulunan kuvvetli asit ile bakterileri yakarak öldürecektir. Günde 2 defa ise maden suyu ve limonu sıkarak bunları karıştıracaksınız ve buz kalıplarına döküp buz yapacaksınız. Bu formülü buz haline geldikten sonra 10-15 dakika yüzünüze uygulayacaksınız buda canınızı biraz acıtabilir.

 

Bu işlemleri yaparken yağlı ve zararlı besinler tüketmek yerine doğal beslenmeniz gerekmektedir. Yukarda belirttiğim işlemleri yapıp beslenmeye dikkat etmezsek yaptığınız sivilce diyeti fazla etkisini göstermeyecektir 7 gün gibi kısa bir sürede sivilcelerden kurtulmak için bütün işlemleri yapmak zorundasınız.  Beyaz diş diyetini uygularken yüzünüze hiçbir zaman dokunmayın ve aynaya çok bakmayın eliniz vücudunuzda bulunan en kirli organınızdır. Ellerinizi yüzüne değdirmeniz dalgaya kürek çekmiş olursunuz çünkü ellerdeki o bakteriler temiz yüzünüze değince yaptığınız işlemleri boşa yapmış olacaksınız. Bu işlemi yaparken daha dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz. Beyaz sivilce diyeti çok fazla değil de normal seviyede sivilceleri olan bir insan için 7 gün içerisinde sivilcelerden kurtarmasına yardım edecektir bu sizin yüzünüzde ki sivilcenin miktarına göre ve büyüklüğüne göre zamanı değişebilir ama eninde sonunda bütün sivilceleriniz temizlenecektir.

 

LEAVE A REPLY