İlişkiye Mutluluk Katan Kadınlar

0
İlişkiye Mutluluk Katan Kadınlar

Kadınlar ilişkileri hakkında hep şüphecidirler. Acaba seviyor mu sevmiyor mu, mutlu mu değil mi. Yapılan anket ve araştırmalar sonucunda genellikle bir erkeğin nasıl kadınlardan hoşlandığı bilgisi sizin bu tereddütlerinize netlik kazandıracak.

En önemli şeylerden ilki saygıdır. Bir erkeğin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birinin bu olduğu söylenmektedir. Saygı ve güven duymanız, desteklemeniz (sürekli soru sormak yerine, ne neden niçin gibi) kendisini güçlü hissetmesini sağlayacaktır ve kendine güvenini arttırcaktır. Sürekli üste çıkmak mutluluk ve huzur düşünüldüğünde, kimseye birşey katmaz. Sizin pozitif olmanız, onun da pozitif olmasını sağlar. Gülümsemek bir ilişkiyi mutluluğa götürmenin en basit yollarından biridir.

En önemli şeylerden bir diğeri dış görünüştür. Kendinden emin bir duruş sergilemeniz oldukça önemlidir. Bakımsızlık ve özgüvensiz bir duruş herkesi sizden uzaklaştırır. Ayrıca gözlerin ve dudakların güzelliği vücut hatlarının orantılı ve düzgün olması dikkati size yönlendirecektir. Yüzünüzdeki doğal güzellik ve mimikleriniz sevgilinizin duygularını oldukça etkiler.

Sizinle birlikte olduğu her andan keyif alması sizi de keyiflendirecektir. Onun yaptığı esprilere gülmenin yanında, sizde eğlenceli birşeyler yapmaya çalışın. Erkekler de kendilerini güldüren bayanlardan hoşlanır.

Ayrıca ona ve kendinize ayrı geçirilecek zamanlar tanıyın. Çünkü bu hakkı vermezseniz, onu elde etmek için savaş durumuna geçebilirler. Sonuçta sizde arkadaşlarınızla geçen zamanlar isteyeceksinizdir.

İlişkinizde ters giden birşey hissetiğinizde içinizde büyümesini bekleyeceğinize, hazır sakinken bu konuyu konuşun. Çünkü sevgiliniz aklınızı okuyamaz ve bilinen bir gerçek varki, kızlar ve erkekler farklı düşünce yapısına sahipler. Yani siz birşey demezseniz, onun birşey anlamasını beklemeyin.

Tabiki son olarak AŞK… Aşk erkeğinde kadınında hayatında oldukça önemlidir ve bazı erkeklerin dikkat ettiği en önemli özellik ise ona ne kadar aşık olduğunuzdur. Çünkü sizin sevginiz ona güven veren başka bir unsurdur. Hiçbir erkek zeki, tutkulu, kendine güvenen, aşık bir kadına hayır diyemez.

LEAVE A REPLY