En yeni Gelin Başı Modelleri

0
En yeni Gelin Başı Modelleri

 

Sitemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni sezon gelin başı modellerini yayınlamaya devam ediyoruz. bu amaçla oldukça fazla çeşidi buluna saç modellerinin yanına özellikle mutluluğa atılan ilk adımların bulunduğu bir günde kullanabileceğiniz saç tasarımı modellerinin sizleri ne kadar fazla mutlu edeceğinin bilincindeyiz. Bu konunun ne kadar seçimi zor bir konu olduğunu anlamakla beraber sonuçların damat ve gelin tarafından oldukça fazla bir strese sokacağı ve stresten kurtaracağı sonuçların doğmasına sebebiyet verecektir.

Gelin saçı modelleri düğünlerin en başında yapılacak olan gelinlik giyilmeden önce kuaföre gitme ve kuaförün size yapacağı tavsiyeler ve sizin hayalleriniz ışığında ortaya çıkacak olan seçiminizin size doğru seçim olması dilekleri ile yazımızı devam ettirelim. Doğru bir gelin başı modeli seçmemişseniz veya kuaförünüzün size kötü bir tercih yaptırmasının, belkide hayatınızın sonuna kadar hatırlamak istemeyeceğiniz bir anının yada asla başlamasını istemeyeceğiniz biri düğünün sizi ne kadar kötü bir duruma düşüreceğini hiç düşündünüz mü?

Umarız böyle bir duruma düşmezsiniz diyerek konumuza devam edelim. Düğün gününden önce seçilecek olan kuaförün uyarılarına dikkat edin. Eğer kuaför sizin her zaman saçınızı emanet ettiğiniz kuaför ise oldukça fazla şansa sahipsiniz. Çünkü kuaförünüz sizin görmediğiniz veya düşünmediğiniz ayrıntıları ve saç modellerini düşünebilir. Ancak yabancı ve daha önce hiç gitmediğiniz bir kuaföre gidecekseniz eğer kararı tamamen ona bırakmayın.

Sizlere ufak ta olsa tercih yapmanızda faydalı olabilecek olan bazı gelin başı modellerinin bulunduğu bir görsel galeri hazırladık.

Galerimizde bulunan görselleri daha büyük ve orijinal boyutlarında görmek isterseniz ilgili görselin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

LEAVE A REPLY