Kışa özel detoks

0
Kışa özel detoks

Ahmet Maranki sağlıklı yaşamı destekleyen formülleriyle, ruh ve beden sağlığı için çok faydalı tavsiyeler vermektedir. Özel karışımlar, bitkisel destekler, kürler ve Kışa özel arınmak için harika karışımlar önermektedir. Yazdan kalma saltanatla vücudumuzu zorlayan ve yoran gıdaları tercih etmemiş olabiliriz. Tatilin verdiği rahatlığa sığınarak vücudumuza fazla verdik. Fakat yazın bitmesiyle birlikte kışa girerken vücudumuzu arındırarak yeni mevsime sağlıkla merhaba diyebiliriz. Bu karışımlarla yazın kirinden kurtulup Kışa tazecik girebileceğiz. Kışa özel detoksun mutlaka gerektiğini söylenen Ahmet Maranki bu konuda bir çok kişiye yardımcı olmuştur.

Özellikle kışı hasta olmadan geçirmek için önerilen karışımlardan destek almalısınız. Kırmızı pancar, yarım turp, 1 elma ve yarım pancarın suyunu sıkıp içelim. Oldukça faydalı olacak olan karışım ile bedeninizin arındığını hissedeceksiniz. İçerine ilave olarak her gün maydanoz, ıspanak, dere otundan sadece birini dönüşümsel olarak ekleyelim. Detoksun amacına ulaşması için düzenli olarak uygulanması gerekiyor. Havuç, pancar, lahana, kereviz, maydanoz, yeşil yapraklı sebzeler, kırmızı ve sarı renkli olanlar, sarımsak, zencefil ve soğan detoksu gerçekleştirecek sebzelerdir. Bu sebzeleri çorba, çiğ sıkılmış ve buharda pişirerek tüketebilirsiniz.

Detoks ve arınmak için meyvelerin de rolü büyüktür. Başta turunçgiller olmak üzere elma, armut, karpuz, kara üzüm, vişne, üzüm, ananas ve mango çok faydalı meyvelerdir. Beden temizliği sağlarken, zararlı toksinlerden de vücudunuzu arındıracaktır. Detoks mutlaka yaz bitiminde yapılmalı ve bedeninizi kış aylarının zorlu koşullarına hazırlamak gerekiyor. Hastalıklarınızın son bularak, sağlıklı bir yıla ve hayatla kucaklaştığınızın farkına varacaksınız. Vücudunuzun zehrini doğal yollarla atabileceksiniz. En çok karışımı hazırlanan detoks sularının başında kereviz, brokoli, havuç ve maydanoz gelmektedir. Bu karışımı hazırlayıp hoş hale gelen lezzetiyle arınma niyetine içebilirsiniz.

LEAVE A REPLY