Sağlıklı Olmak İçin Organik Besin

0
Sağlıklı Olmak İçin Organik Besin

 

Hizmet vermekte olduğumuz organik ürünler hakkında birçok başarı elde etmiş durumdayız bunların en büyük kanıtı ise kazanmış olduğumuz 11 adet sertifika olmaktadır.Firmamızda ki gıda’dan tutun temizliğe kadar birçok organik ürün hizmeti bulunmaktadır.Özellikle firmamız 2017 yılında altın marka ödülü ’nü almıştır sizde organik maddelerden yararlanmak için bizimle çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere sunacağımız uzman hizmetimiz ile bizler için en büyük şey müşterimizin memnuniyeti olmaktadır. Bundan dolayı sunmakta olduğumuz tüm gıda ve diğer ürünlerimizi de özel bir özenle hazırlanıp sizler için kargoya verilmektedir.Verilen kargolarımız en az 2-3 gün içerisinde elinizde olmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızda bulunmakta olan ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmektedir. Bunun yanı sıra eğer aklınızda bulunan soruları bize sormak isterseniz genel olarak hafta içi mesai saatleri kapsamında telefonlarımız daima açık olacaktır.

 

Bebeklerimiz İçin Daima En İyisi

Günümüzde anne babalar bebeklerin doğduğu ilk andan itibaren bebekler için en iyisini yapmaya çalışırlar çoğu şeyi yaparken bazı durumlarda bazı şeyler oluşabilmektedir.Bebekleriniz için kullanmakta olduğunuz ürünler sağlık açısından oldukça önemlidir. Mesela antialerjik bebek ürünleri ile bebeğinizi tamamen sağlık ve hijyen koşullarını en iyi şekilde yansıtacak ürünler olmanız gereklidir. Çünkü Bebeğinizin cildi oldukça hassas olduğundan dolayı kimyasal maddeler bu cilde zarar verebilir. Hatta hasta edebilir firmamızı bulmaca olan antialerjik çocuk ürünleri bu konuda daima yanınızdayız. Peki bu antialerjik ürünlerimiz nelerdir diye sorarsanız altı açma bezleri, cilt bakım kremleri, bakım losyonları ya da el jeli gibi birçok ürünümüz bulunmaktadır, alanının en iyisi Ürünlerimiz ve bebeklerimizin sağlığı daima güvende.

Bebeklerinizin sağlık dışında mutlaka zekâsı da oldukça önemlidir.Firmamızda özel olarak üretilmekte olan ahşap zeka oyunları sayesinde çocuklarınız sebze meyve gibi nesneleri öğrenebilecek birçok aktivite ile kendini geliştirebilecek tir sizde bu aktivitelerden yararlanmak isterseniz firmamızda ki kategorileri inceleyebilirsiniz.

Gıdada En İyisi Doğaevinizde

Doğa Evinizde ile tüm ürünler tamamen %100 organik ve kaliteli olmaktadır. Glutensiz ürünler, düşük proteinli ürünler gibi birçok ürünümüz bulunmaktadır. Sağlıklı yaşam için antikor veya vegan konularında da ayrıca özenli bir ürün listesine sahibiz.

İstediğiniz ürünleri firmamızdan ya da sitemizden telefonla ya da internet üzerinden sipariş edebilme hakkınızda bulunmaktadır. Firmamızda yer almakta olan tüm ürünlerimiz organik ve garantilidir. Firmamız yürütülmekte olan pasta ürünleri de tamamen organik bir şekilde imal edilmektedir.

Sağlıklı Lahmacun

Türk mutfağında bilindiği gibi olmazsa olmaz yiyeceklerden biriside lahmacundur. Firmamız tarafından özenle üretilmekte olan doğal ürünler arasında yer alan lahmacunumuz protein azaltılmış ve özel olarak yürütecek şekilde yapılmıştır. Böylece tüm çölyak hastalığı tedavisi de yiyebileceği bir lezzet olan lahmacunun oldukça sağlıklı olmaktadır.Oldukça pratik olması da yanında ek bir özellik olmaktadır. Toplam 3adet lahmacun ve 3 adet lahmacun harcı ile size özel olarak kargomuz yönlendirilmektedir.Hazırlama talimatı ile kutusunun üzerinde yer almaktadır sizde bu lahmacun tadından tatmak isterseniz bizimle bu site https://www.dogaevinizde.com/ üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

LEAVE A REPLY