Göz Altı Dolgusu Ankara Seçeneklerimiz

0
Göz Altı Dolgusu Ankara Seçeneklerimiz

 

Göz Altı Dolgusu Uygulamalarımızın Diğer Uygulamalardan Farkı

Doktora sorun köşemizde bize sıklıkla sorulan soruların başında göz altı dolgusu Ankara seçeneklerinde de diğer yüz bölgesinde uygulanan dolgu malzemelerinin kullanılıp kullanılmadığı gelmektedir. Öncelikli olarak hastalarımıza Buket Yıldırım doktorumuzun ismi altında verdiğimiz bilgiler içerisinde gözaltının diğer yüz bölgelerine oranla çok daha hassas bir yapıya sahip olduğu bilgisi gelmektedir. Bunun için merkezimizde gerçekleştirdiğimiz özel bir dolgu maddesi bulunmaktadır. Buna gözaltı ışık dolgusu adını vermekteyiz. Diğer dolgu malzemelerinden farklı olarak şişlik ve kızarıklık yaymayarak gözaltı bölgesinin korunmasında ve estetik bir şekilde düzeltilmesinde etkin rol oynayan bir tedavi biçimidir.

Göz Altı Dolgusunu Nasıl Uyguluyoruz
Merkezlerimizde gerçekleşen göz altı dolgusu Ankara hizmetlerimiz mevcuttur. Bu dolgular diğer dolgu işlemlerine göre çok daha yavaş verilmektedir. Gözaltı bölgesi son derece hassas olduğu için yavaş verilerek istenen düzelmeler sağlanmaktadır. Gözaltında bulunan kemiğin hemen üst kısmına enjeksiyon vasıtası ile dolgu materyalini zerk etmekteyiz. Tamamen tıbbi bir oramda tıbbi gereçler ile gerçekleştirdiğimiz göz altı dolgusu Ankara seçeneklerimiz etkilerini çok kısa bir sürede göstermektedir. Hastalarımız seans süresince herhangi bir ağrı ya da acı hissetmemektedir. İşlemden çok kısa bir süre sonra eski gündelik hayatlarına geri dönebilirsiniz. Dolgu işlemlerimiz 1.5 seneye kadar varan uzun bir dönemi kapsamaktadır. Bir haftanın sonunda tam olarak etkilerini gösteren son derece başarılı ve sonuç odaklı bir tedavi yöntemidir.

Göz Altı Dolgusunun Etkileri
Gözaltı morlukların azaltılmasında azami olarak etki gösteren gözaltı dolgusu Ankara hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte zamana, yaşlanmayan ve diğer çevresel etkilere bağlı olarak kendini gösteren gözaltı çöküklükleri de bu dolgular sayesinde tamamen yok edilmektedir. Alt göz bebeklerinde meydana gelen ve özellikle hanımların estetik kaygılarının çoğalmasına birinci derecede etki eden torbalanmalar da bu dolgu tedavimiz sonucunda etkisiz hale getirilmekte ve hanımlar uzun süreli olarak gözaltı torbalarından kurtulmaktadır. Uygulama alanımızda olan ve merkezlerimizde başarılı bir şekilde tatbik edilen dolgu tedavimiz aynı zamanda yanak kısımlarının düzeltilmesinde de etkin sonuçlar vermektedir. Göz ile birlikte yanak bölgeleri de özlenen ve istenen estetik düzeylere çıkmaktadır.
Kaynak :
http://www.drbuketyildirim.com/goz-alti-tedavisi.html

LEAVE A REPLY