Slimfit ile Sağlıkla Zayıflayın

0
Slimfit ile Sağlıkla Zayıflayın

Fazla kilolarından kurtulmak ve fit bir görünüme kavuşmak isteyenler için slimfit sağlıkla zayıflamayı vaat ediyor. Zayıflama ilacı olmayan ürün sadece kalorisi azaltılmış bir gıdadır. Kilo vermek için diyet yapmanın en büyük zorluğu kalori kontrolünü sağlayamamaktır. Bu yüzden de genelde amaca ulaşılamaz. İşte bu sorunu slimfit ile aşabilirsiniz.

Bu ürün içerisinde vitamin, protein, mineral, kalsiyum ve tatlandırıcı gibi öğeler barındıran bir toz karışımdır. Günlük ihtiyacınız olan tüm besin değerleri içinde bulunur. Ancak kalorisi az olduğundan kilo yapmaz, aksine kilo vermenizi sağlar. Ekstra şeker ilavesi ya da aspartam gibi zararlılar bulunmaz. Gluten olmadığı için gluten intoleransı olanlar kullanabilir.

Neden Slimfit?

Genellikle kararlı bir şekilde diyete başlansa da devam ettirmekte zorluk çekilir. Çünkü sosyal ve günlük hayatın akışı içinde beslenmenize dikkat etmeniz, diyet ürünleri tüketmeniz oldukça zordur. Okulda, işte, yolda sürekli olarak diyet gıdaları bulamazsınız. Özellikle dışarıda iken hazır gıdalar yemek zorunda kalırsınız. Bu da diyetinizin kısa sürede hezimete uğramasına neden olur.

Slimfit kullanımı son derece pratiktir. Bir kutu slimfitin içinde 30 adet paket bulunur. Her biri 23 gram olan bu paketler tek öğünlük olarak hazırlanmıştır. Her sabah işe giderken ya da dışarı çıkarken o günkü ihtiyacınız kadar paketi çantanıza atmanız yeterlidir. Dışarıdan alacağınız 300 ml süt içine besini katarak tüketebilirsiniz. Nerede olduğunuz fark etmeksizin her yerde tüketebilirsiniz. Böylece diyeti bozmak yerine kararlılıkla devam edersiniz.

Slimfit Nasıl Kullanılır?

Slimfit kullanımı oldukça kolaydır. Slimfit tozunuzu 300 ml süte ya da yoğurda karıştırarak tüketebilirsiniz. Diyete başlarken ilk olarak en az iki gün başlangıç evresi uygulamalısınız. Bu süreyi 3 haftaya kadar çıkarabilirsiniz ancak daha fazlası için doktor önerisi almalısınız.

Başlangıç evresinde 3 saat arayla günde 5 kere sadece slimfit tüketmelisiniz. Devam evresinde ise günde 2 öğün slimfit ve bir öğün yemek tüketebilirsiniz. Aralarda şekersiz ve asitsiz içecekler içebilir, meyve ve sebze tüketebilirsiniz. Ancak yemek yerken sağlıklı olanları tercih etmelisiniz. Kızartmalar, hamur işi ve tatlılar gibi besinler tüketmemelisiniz. Erkekler bu öğünde biraz daha fazla kalori alabilirler.

Nasıl Zayıflatır?

Slimfit kalorisi az ancak doyurucu ve besleyici bir gıdadır. Böylece yemek yeme isteğinizi azaltır ve tokluk sağlar. Öğünlerde de az kalori almış olduğunuz için vücut enerjisini depolanan yağlardan karşılar. Böylece siz diyete devam ettikçe yağ yakımı devam eder.

LEAVE A REPLY