Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

0
Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

Sivilce Bandı Nasıl Kullanılır

Çoğumuzun sıkıntısı olan bu sivilce ergenlik stres  ,beslenmeniz  gibi sebeplerden dolayı bizi rahat bırakmıyor. Deride yağ birikmesi sonucunda ortaya çıkan bir problemdir. Genelde ergenlerde gözüken bu problem aslında yetişkinlerde de gözükmektedir. Bu sıkıntıdan kurtulmak için yapılan çok yanlışlar var ve bu yanlışlar yüzünden daha çok sivilce oluşmakta ya da kalıcı lekeler kalmaktadır.

 

Sivilce bandı nasıl kullanılır?

Son günlerde popüler olan bu sivilce bantları sivilcenin çokluğuna göre boyutları vardır. Bu bantların en az 7-10 saat arasında durması gerektiğinden dolayı gece yapılması önerilir. Kısa sürede gözle görülür yüzün temizlendiğini sizde göreceksiniz. Yapılan araştırmalarda bu bantların zararı (yan etkisi) yoktur. Tüketicinin yorumları da oldukça olumlu bir şekildedir.

 

Sivilcelerden daha kısa bir şekide nasıl kurtulabilirim?

Beslenmenize dikkat ederek ve günlük yüz yıkama yerine banyo yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sivilce bantları, Sivilce kremler, hapları gibi ilaçlardan daha etkili ve zararsızdır. Hiçbir yan etkisi olmadığından dolayı bilim adamları şiddetle tavsiye ediyor.

LEAVE A REPLY