Giyinmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

0
Giyinmek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı

 

Yatak odaları giysi dolaplarının da koyulduğu bölümlerdir. Ancak yatak odasına giyinme dolabı koymak hem odayı küçültür hem de odanın gereğinden fazla dağılmasına yol açar. Bu nedenle zamanla evlerin bir odası giyinme odası olarak dizayn edilmeye başlandı. Özellikle eşyaların tertip ve düzen içinde olmaları, arananın kolay bulunabilmesi ve eve daha modern bir görünüm katmak bu odalar sayesinde mümkün olmaya başladı.

Giyinme odaları kıyafet değiştirmeyi daha rahat ve eğlenceli kılıyor. Aranılan eşyanın hemen bulunabilmesi, eşyaların kırışmadan saklanabilmesi, hatta takıların özel bölmelerde korunabilmesi bu odaları özel yerler haline getiriyor. Bizler de her boyuttaki odanıza özel dizayn ettiğimiz dolap ve raflar ile sizlere özel giyinme odaları oluşturabiliyoruz. Ayrıca boy aynaları ile de bu odada ihtiyaç duyduğunuz en önemli parçaları dekore ediyoruz.

Açık Dolap Giyinme Odaları

Bilindiği üzere artık giysi dolapları kapaksız olarak hazırlanıyor. Hem daha modern hem de özel görünen bu dolaplar normal dolaplara göre de daha fazla eşya alıyor. Aradığınız kıyafeti bulmak için artık onlarca çekmece karıştırmanıza ya da tek tek dolap içlerini kurcalamanıza gerek kalmıyor. Çünkü açık dolap sistemleri sayesinde tüm kıyafetleriniz tek bir düzede gözünüzün önünde olacak.

Eğer sizler de evleriniz için en uygun giysi odasının açık dolap sistemlerinden oluşmasını istiyorsanız hemen bizleri arayın. Çünkü bizler açık kıyafet dolabı çeşitlerimiz ile sizleri büyülemeye geliyoruz. Hem kullanışlı, hem rahat, hem de modern olan bu dolaplar sayesinde artık hiçbir kıyafetinizi giymeyi unutmayacaksınız. Çünkü bu dolaplar hem kıyafetlerinizi, hem çantalarınızı, hem de ayakkabılarınızı sizlere sunacak.

Bol Raflı Kıyafet Dolapları

Kıyafet dolabı dendiğinde akla ilk gelen raflardır. Çünkü bu raflar ne kadar çok ise kıyafet dolabının kullanışlılığı da o denli büyüktür. Bol raflı kıyafet dolapları da giyinme odalarının vazgeçilmezlerinden. İsterseniz bu raflara takı kutularınızı koyabilirsiniz, isterseniz birkaç vazo ya da mum ile süsleyebilirsiniz, isterseniz de havlularınızı dizebilirsiniz. Bu raflar oldukça kullanışlı ve tertip anlamında anahtar parçalar oluyor.

Eğer kullanışlı ve donanımlı bir giyinme odası hayal ediyorsanız bol raf da düşünmelisiniz. Bizler en kaliteli malzemelerden oluşturduğumuz raflı sistemler ile odalarınızın meziyetini gözler önüne seriyoruz. Odalarınızın bu kadar fazla eşya aldığına sizler de inanamayacaksınız. Ayrıca askılık sistemleri de kurarak kırışmaya meyilli kıyafetlerinizin ya da eşyalarınızın daha güvenli saklanmasını sağlıyoruz. İsterseniz giyinme odası yapacağınız alan bir ardiye de olabilir. Bizler için bunun hiçbir önemi yok. Çünkü bizler en küçük alanlara bile özel olarak estetik dolaplar ve ayrıntılar yerleştirebiliyoruz. Ayrıca bu alanlarda yalnızca kıyafetlerinizi değil, fazlalık eşyalarınızı da kolaylıkla saklayabilirsiniz. Parfümleriniz, çocuğunuzun küçülen eşyaları, mevsimi gelmeyen ayakkabılarınız ve bikinileriniz gibi pek çok eşyanız bu estetik dolaplar sayesinde ayağınızın altından çekilmiş olacak.

 

Kaynak: https://www.land.com.tr/hizmetler/giyinme-odasi

 

 

LEAVE A REPLY